Stolarnia prowadzona z pasją

O firmie

O nas

Usługi stolarskie

Już od 1997 r. świadczymy dla Państwa najwyższej jakości usługi stolarskie.
Przez te lata zdobyliśmy bogate doświadczenie. Posiadamy nowoczesny nowy park maszynowy. Staramy się sprostać gustom, potrzebom i pomysłom naszych klientów. Jesteśmy nie dużą firmą zapewniającą wysoką jakość wykonywanych przez nas prac i produktów. Nasze wyroby są efektem starannej, często ręcznej pracy a wieloletnie doświadczenie umożliwia wydobycie z drewna tego co w nim najpiękniejsze.

99% PRECYZJA WYKONANIA
100% TERMINOWOŚĆ
Nasze Cele

Doskonalenie

Naszym celem jest stałe doskonalenie produktów i podnoszenie wydajności procesu produkcyjnego, a wszystko po to, aby Klient był w pełni usatysfakcjonowany współpracą z nami i zakupionymi u nas towarami. Wierzymy w rozwój, stawiamy na kreatywność, stale udoskonalmy produkcję, a przede wszystkim słuchamy Naszych Klientów, odpowiadając na ich potrzeby. Jako producent schodów drewnianych zapewniamy najwyższą jakość usług, a wszystkie produkty, które trafiają do naszej oferty, są poddawane wielu testom związanym z jakością oraz bezpieczeństwem.

Podstawa

Konsultacje z Klientem

Ostateczny projekt powinien spełniać oczekiwania Klienta, dlatego podstawą naszej pracy jest stała konsultacja z Klientem. Połączenie naszej szerokiej wiedzy i umiejętności z wizją klientów pozwala osiągnąć naprawdę imponujące efekty.

Wysoka jakość

Europejskie normy

Wszystkie nasze produkty spełniają europejskie normy.

Dlaczego My?

Nasze atuty

Elatyczność

Do każdego Naszego Klienta i jego potrzeb podchodzimy indywidualnie.

Konkurencyjność

Możemy zaoferować produkt z tzw. wyższej półki za przystępną cenę.

Terminowość

Ustalony z Klientem termin jest zawsze dotrzymywany.

Kompleksowość

Od zamówienia przez solidne wykonanie do transportu i montażu w ustalonym miejscu.